<h1>tesettür giyim</h1>

Engelli çocuklar için...

Engelli çocuklar için...

Küçükçekmece Belediyesinin destek verdiği ve ünlü modacı Muammer Ketenci' nin organize ettiği 'Umut Işığı' isimli defilede ünlü mankenler birbirinden güzel kıyafetleri bu kez engelli çocuklar yararına taşıdı.


Geliri engelli çocuklar yararına kullanılacak defile, Küçükçekmece Belediyesi Nikah Sarayı’nda gerçekleştirildi. Defileye basın, siyaset, sanat ve iş dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Modern tesettür ve Osmanlı Kaftanları’nın sergilendiği defilede, ünlü mankenler Ece Gürsel, Nilay Dorsa ve Tatiana engelli çocuklar için podyuma çıktı.

Gecede, böyle önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attığı için ünlü modacı Muammer Ketenci ve çalışma arkadaşlarını tebrik eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, böyle defilelerin aynı zamanda Türkiye olarak modada geldiğimiz noktaya farklı bir pencereden bakmamızı sağladığını belirtti.

ALIŞILMIŞIN DIŞINDA BİR DEFİLE

2012-2013 kreasyonlarının sergilendiği defile için ünlü modacı Muammer Ketenci ise “ 90 parça kıyafetin sergilendiği defilemizde yaklaşık 15 mankenimiz ücret almadan çalışıyor. Ece Gürsel, Tatiana gibi mankenlerimiz bizi kırmayıp bu defilede yer aldılar. Uçuk kaçık olmayan ama alışılmışın biraz daha dışında bir iş gerçekleştirdik.” diye konuştu.

EYLÜL’DE HAYIR DEFİLESİ

Ünlü modacı, Eylül ayında daha geniş bir kreasyon ve 150 parçadan oluşan büyük bir defileyle hayırseverlerin karşısına çıkacaklarını ifade ederek, buradan elde edilen gelir ile Van’daki okulları yaptırarak eğitime destek olacaklarını ve engelli vatandaşların araç gereçlerini alacaklarını söyledi.

Katkılarından dolayı Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay’a da teşekkür eden Ketenci, Başkan Yeniay’ın eşi Feride Yeniay’ın tasarladığı 3 kıyafetin de Eylül ayında gerçekleştirilecek defilede açık artırma ile satışa sunulacağını belirtti.

Umut Zen’in şarkılarıyla renklenen gecenin sonunda defilenin yapılmasına katkıda bulunan kişi ve kurumlara plaket verildi.

Tesettür Moda

Renkler bizi nasıl etkiliyor?

Renkler bizi nasıl etkiliyor? Uyuduğunuz odanın, yemek yediğiniz alanın, çalıştığınız ofisin, üzerinize giydiğiniz her kıyafetin renginin psikolo...

Yüz Şekline Göre Eşarp Bağlama

Yüz Şekline Göre Eşarp Bağlama Yüz şekline göre eşarp bağlama modellerini mutlaka inceleyin. Çok değişik eşarp bağlayan hanımlar ve genç kızlar va...

İletişim Formu
Tesettür Giyim Rehberi