<h1>tesettür giyim</h1>

Armine 2013 Çanta Modelleri

Armine 2013 Çanta Modelleri

Armine 2013 Çanta modelleri ile her tarza uygun kombinler oluşturabilirsiniz. Tesettür giyim sektörünün lider kuruluşlarından Armine, eşarp, pardesü, şal, etek, elbise ve tunik modellerinin yanısıra, tüm ürünleriyle uyumlu çanta modelleri ile göz dolduruyor.

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


 

Bayanlar için çanta vazgeçilmez aksesuarlardandır. İşe giderken, tatile çıkarken, şık bir akşam yemeğine katılmak için kıyafet seçmeye başladığımızda kombinasyonlarımızı belirlerken çanta modellerimizi mutlaka dikkate alırız. Hal böyleyken çantalar moda sektöründe muazzam bir payı kapmışlardır. Armine, Aker, Zara, Gucci, Antonio Volare, Ghes, Burberry, Pierre Cardin, Hermes, Chanel gibi dünya devlerininin yanı sıra, Sellini, Rosa gibi yıldızı parlayan yerel markalar hemen her sezon her ihtiyaca uygun çanta modelleri tasarlamaktadırlar.

 

Armine koleksiyonu kışlık çanta modelleri 2013 sonbahar – kış koleksiyonu ile sezona hızlı bir giriş yaptı. Eşarp koleksiyonu ve çanta koleksiyonu ile aynı zamanda görücüye çıktı. İlkbahar sezonunda da Armine farkını yaşamıştık, Armine tesettür modasında ki bu hızlı çıkışlarıyla bizleri hiçte şaşırtmıyor...

Tesettür yaz modasında olduğu gibi, kış modasında da Armine adından söz ettirecek gibi görünüyor. Armine koleksiyonu  2013 sonbahar kış çanta modelleri kış mevsiminin renklerine göre tasarlanmış. Titizlikle tasarlanan yeni çanta modelleri Armine eşarpları ile çantalarla adeta bütünlenmiş. Bakalım önümüzdeki günlerde Armine tesettür giyim firması bizler için daha ne modeller çıkartacak, merakla bekliyoruz.

Armine koleksiyonu 2013 Sonbahar – Kış, Kışlık Çanta modelleri arasından seçmiş olduğumuz çanta modelini beğeninize sunuyoruz.

Çanta Modelleri

Setrms 2014-2015 Çanta Modelleri

Setrms 2014-2015 Çanta Modelleri Setrems kombininizi tamamlayacak birbirinden zarif Setrms Çanta modelleri hep sizinle olacak... Zengin Setrms Çanta...

Aker Çanta 2014-2015 Modelleri

Aker Çanta 2014-2015 Modelleri Aker 2014-2015 Çanta Modelleri, etkileyici kalitesi ve çarpıcı tasarımıyla www.tesettur.gen.tr de.

İletişim Formu
Tesettür Giyim Rehberi