<h1>tesettür giyim</h1>

Armine 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Armine 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Armine 2013 ilkbahar yaz sezonunda muhteşem bir koleksiyonla seçkin mağazalarda. İpek eşarp, çanta, tesettür giyimi derken faaliyet gösterdiği her ürün grubunda harikulade işler çıkaran bir firma var karşımızda. Yeni sezon Armine modası için editörlerimiz zaman zaman yenilikleri paylaşmaya devam edecekler. Şimdilik yeni sezon ürünlerinden derlediğimiz modellere dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Diğer modelleri görmek için resmin üzerine tıklayın!


 
Tesettür giyim sektörünün köklü markalarından Armine 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunu hanımefendilerin beğenisine sundu. Bizde size hem ön fikir olsun hem de haberdar etmek adına bu koleksiyondan biraz bahsetmek istiyoruz.

Armine Eşarp 2013 İlkbahar Yaz Modelleri

Armine bilindiği üzere kaliteden ödüm vermeyen bir firma. Eşarp, pardesü, kap, trench, etek, gömlek, şal ve çantalarıyla her yıl bizlere zarafet adına sergilediği birbirinden güzel tasarımlarıyla beğenimizi kazandı. Tesettürlü bayanların vazgeçilmez markası olan Aarmine bu yaz renkleriyle sizleri mest edecek bizden söylemesi.


Tasarımlarındaki çizim ve orjinal yenilikler beğenimizi kazandı. Siz tesettürlü bayanların şık olması adına koleksiyonda yok yok!

Tarz sahibi tesettürlü bayanların modern çizgiyle buluştuğu nadide markalardan biri olan Armine, 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu mağaza vitrinlerini süslemeye başlamamışken bizde sizleri haberdar edelim dedik.

Armine 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu ile beyazlar, maviler ve pembeler içinde  geldi bize. Bahar aylarına girmek üzereyken mutlaka incelemeniz gereken bir koleksiyon olduğunu düşünüyoruz. Eğer narin bir yapınız varsa ve yumuşak bahar renklerini seviyorsanız mutlaka giysi dolabınıza eklemelisiniz Armine modellerini... Fark etmişsinizdir ki farklı bir asil duruş ekliyor hanımlara bu modeller.

Genelde desensiz, şık duruşlu, uzun ve dar kesimli tençkotlar, pardesüler görüyoruz tasarımlarda. Yazlık pastel tonlar arasında modellerde pembe, yavruağzı, pudra ev mavi tonlarını görüyoruz. Elbiseler arasında ise en şık model sırt kısmındaki dantel detayları ve uzun kuyruğu ile siyah elbise oluyor. Sizler de bu yaz Armine giyinerek asaleti ve bahar ışıltısını üzerinizde taşıyabilirsiniz, kombin yapmak isterseniz ise Armine’de uygun renklerde çanta ve eşarp da bulma imkanınız var.

Tesettür Giyim

Zühre Pardesü 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre Pardesü 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Zühre Pardesü 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu hazırlıkları son hızla devam ediyor. İpucu: Floral detaylar, en renkli ...

Nihan 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Nihan 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Baharın coşkusunu Nihan 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonuyla keşfedin! Enerjimizi arttıracak içimizi ısıtacak güneşle b...

İletişim Formu
Tesettür Giyim Rehberi